• Kategorie
  • Transmodulator DVB-T/T2 MPEG4-MPEG2 IKUSI HTL-TT2

Transmodulator IKUSI HTL-TT2 pozwala przekodować sygnał DVB-T/T2 ze standardu MPEG4 na MPEG2. Po zastosowaniu tego urządzenia nie potrzeba wymieniać telewizorów.

Brak towaru
5990.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
Kurier 0
Wysyłka elektroniczna 0
List polecony ekonomiczny 0
Paczkomaty 0
Przesyłka kurierska 5
Paczkomaty InPost 9.5
Kurier GLS 9.99
Poczta Polska Kurier48 12
Kurier 12.5
Poczta Polska Kurier48- Pobranie 13.5
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Kurier DPD 18.99
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

„MPEG 4"
 to słowo spędzające sen z powiek wszystkim posiadaczom telewizorów z wbudowanym wyłącznie dekoderem MPEG 2. W Polsce jest wiele hoteli, które posiadają takie telewizory. Na tych telewizorach nie można odbierać programów Naziemnej Telewizji Cyfrowej. 


Do tej pory jedynym rozwiązaniem w hotelu była analogowa retransmisja programów naziemnych i satelitarnych. Często używane do tego celu urzadzenia przeznaczone do użytku w domu - odbiorniki satelitarne i DVB-T, podłączone do modulatorów PAL. Niestety jakość obrazu i dźwięku w takich rozwiązaniach pozostawia wiele do życzenia.

Hiszpańska firma IKUSI zaprezentowała długo oczekiwane rozwiązanie. Moduł z serii HTL oznaczony symbolem TT2. Jeden moduł zamienia cztery programy nadawane w standardzie DVB-T MPEG 4 na cztery programy DVB-T MPEG 2. Dzięki temu w starszych telewizorach można odbierać cyfrowo np. programy telewizji naziemnej.

Aby odbierać telewizję naziemną w cyfrowej jakości, nie trzeba wymieniać telewizorów. Wystarczy zmodernizować stację czołową. Rozwiązanie firmy IKUSI jest tańsze niż wymiana kilkudziesięciu, a nawet kilkuset telewizorów na nowe z MPEG 4.


DO POBRANIA:
- Karta Katalogowa >>TUTAJ<<
- Specyfikacja Techniczna >>TUTAJ<<